top of page

 

Ми оснастили фабрику сучасними деревообробними верстатами та швейним обладнанням. Лакофарбовий цех використовує матеріали провідних італійських виробників. Ми ретельно відбираємо матеріали для оббивки м'яких меблів. Дизайнерська група фабрики відстежує світові тенденції меблевої моди, маючи нагоду відвідувати провідні світові меблеві виставки. Сьогодні м'які меблі від фабрики "Shalennyy & Co." характеризують відмінну якість як виробництва, так і матеріалів, бездоганний смак, стиль та використання сучасних тенденцій меблевого дизайну.

М'які меблі від фабрики «Shalennyy & Co.» вже стали престижним брендом, виконуючи не тільки своє функціональне призначення, а й підкреслюючи соціальний статус та можливості власника, а також задовольняючи його тонкий естетичний смак.

 

Патриция
Капри
Осман
Барселона
Карат
Тиффани

Асортимент вироблених нами корпусних меблів настільки широкий, що охоплює майже всі історичні та сучасні стилістичні напрямки. Кваліфікована робота професійних дизайнерів знімає якісь рамки при виборі зовнішнього вигляду та конструкції майбутнього виробу.

гостиная Карат
Консоль
Зеркало Castello
Резьба
Гостиная Хаммер
Большая консоль
Зеркало Роза
Кабинет

Наші проекти – наша гордість. Такі різні за стилем та атмосферою: мінімалістські, розкішні, урбаністичні та затишні. У кожен із них ми вкладаємо частинку своєї душі. Ми запрошуємо кожного з вас у світ проектів фабрики "Shalennyy & Co.".

Кабинет
гостиная
рама
стенка
спальня
кровать
кухня

Також пропонуємо вашій увазі

bottom of page