top of page

Торшери

Торшери із затишним абажуром

Саме абажур визначає функціональне призначення. Завдяки йому кімната наповнюється м'яким і розсіяним фоновим світлом, що створює в будинку неповторну затишну атмосферу. Тому їх роблять із матеріалів, які добре розсіюють світло.

Торшери на довгих витончених ніжках візуально зроблять будь-яке приміщення вище. Дизайнери інтер'єру неодмінно скористаються торшером, якщо потрібно «розсунути» стіни, зробити приміщення світлим, суворим. Торшер, крім того, чудовий вибір для любителів читати вечорами, сидячи у м'якому кріслі. Затишне тепле світло, яке розганяє темряву, витончений силует лампи, що ще потрібно для щастя?

Наша фабрика пропонує вам створити власний торшер. Ви можете вибрати колір дерева та тканину для абажурів. Таким чином, торшер гармоніюватиме з дизайном будь-якої вашої кімнати, будь то спальня, вітальня або кабінет.

Матеріал з Вікіпедії

Торше́р (фр. Torchère від Torche – факел) – підлоговий або настільний світильник, що застосовується в житлових і службових приміщеннях, а також на вулиці.

..торшери широко застосовуються в дизайні інтер'єру для створення атмосфери затишку.

Є різновидом світильника на високій підставці, з абажуром, що закриває джерело світла. Завдяки абажуру торшер випромінює неяскраве, розсіяне світло, яке не втомлює очі. Також через цю особливість торшери широко застосовуються в дизайні інтер'єру для створення атмосфери затишку.

bottom of page